Trenerzy i terapeuci

 

Brandon BaysBrandon Bays

u której rozpoznano złośliwego guza, wyruszyła w niezwykłą podróż do swego wnętrza – odkrywając tam nieograniczony potencjał. Zaledwie sześć i pół tygodnia później dowiedziała się, że guz zniknął – bez żadnych leków, czy operacji!

 

Brandon Bays należy dziś do najbardziej dynamicznych i wyjątkowo nowatorskich nauczycieli w zakresie wykorzystania możliwości umysłu i ciała. Słynie ze swojego ciepła, troski i spontanicznego humoru. Na przestrzeni ostatnich 30 lat, Brandon zdobyła wysokie kwalifikacje w wielu dziedzinach osobistego rozwoju i sama wytycza nowe drogi.

Czytaj więcej


 

 

 

 

 

 

Mistrz Yu Jae-Sheen

jest światowej sławy wykładowcą i nauczycielem. Mistrz Yu znany jest jako jeden z najbardziej innowacyjnych i dynamicznych nauczycieli, coachów i uzdrowicieli. Jest także autorem książek, m. in. „Sundao – starożytny trening ciała i umysłu”. Daje ludziom inspirację do przeżywania radości w życiu zawodowym i miłości w życiu osobistym; oraz do tworzenia życia opartego na swobodzie, płynności i synchroniczności.

 Czytaj więcej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Peter Ganev

urodził się w Sofii, w roku 1951, w rodzinie jednego z pierwszych uczniów Petyra Dynowa – muzyka, mędrca i mistyka, twórcy PanEuRytmii. Jest skrzypkiem, kompozytorem, dyrygentem i jednym z wiodących autorytetów w dziedzinie muzyki Mistrza. Ukończył Narodową Akademię Muzyczną.

 Czytaj więcej.

 

 

 

 

 


 

 

Tomasz Piątyszek

– prawnik i filolog, trener Sundao

 

Moja przygoda z Sundao – podążaniem drogą w zgodzie z naturą –  rozpoczęła się kilka lat temu, kiedy poznałem Mistrza Yu Jae Sheena,  ale temat rozwoju osobistego interesował mnie dużo wcześniej.

 

 Czytaj więcej.

 

 

 

 

 

 

 

Marite Prudnikowa

- energia, optymizm, radość

Kocha życie i jak mało kto umie się nim cieszyć i czerpać z niego radość. I tę umiejętność przekazuje innym. Zaraża optymizmem i pozytywną energią. O zdrowiu i zdrowym stylu życia wie wszystko i z entuzjazmem dzieli się swoją wiedzą. Twierdzi, że ciało jest jak mapa naszego życia – jeżeli w jakiejś jego dziedzinie wystąpią problemy,  w ciele powstają blokady energetyczne.

 Czytaj więcej.

 

 

 

 

 

 

 

 

Oleg Władimirowicz Kluczancew (Ratizar)

–uzdrowiciel duszy i ciała. Ukończył krasnodarską Akademię Energii Ludzkiej i Uniwersalnej oraz Duchowości), duchowy guru, mag (ukończył 4-stopniowy kurs w Centrum Rozwoju Zdolności Nadprzyrodzonych i Uzdrowienia Człowieka „Imago” Wadima Szwariowa w Samarze), dyplomowany psycholog (ukończył studia w tym kierunku na Uniwersytecie Moskiewskim). Jest również członkiem Stowarzyszenia Wisceralnej Praktyki Kręgarskiej (masażu wisceralnego uczył się w klinice profesora Aleksandra Ogułowa w Moskwie). Praktyki duchowe rozwijał u ałtajskich i syberyjskich nauczycieli.

Czytaj więcej.

 

 

 

 


 

 

Bettina HBettina Hallifaxallifax

Jesienią 2002 roku ukończyła program akredytacji the Journey. Pochodzi z Amsterdamu, program Journey praktykuje w Holandii, Anglii oraz w Niemczech. Sama o sobie mówi, że jej aktualna praca jest efektem odczuwanej przez lata pustki i pragnienia połączenia się z wewnętrznym zadowoleniem i radością życia, które widziała w samej sobie na zdjęciach z dzieciństwa. Po seminarium Journey Intensive poczuła głębokie pragnienie towarzyszenia innym w odbywaniu własnej podróży (ang. journey). Bettina wierzy, że każdy z nas ma w sobie nieograniczony potencjał, pewien rodzaj czystej energii i wolności.

 Czytaj więcej.

 

 

 

 

 

 

Gilbert Renaud

Dr Gilbert Renaud – trener, terapeuta i doradca w zakresie Recall Healing – Totalnej Biologii i Biologicznego Przeorientowania w Vancouver. Profesjonalista w dziedzinie medycyny holistycznej. Pochodzi z Kanady, praktyczne warsztaty Recall Healing prowadzi z powodzeniem na całym świecie.

Czytaj więcej.

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Pim van Lommel

 

Pim van Lommel (ur. w 1943 r.) jest holenderskim kardiologiem. Przez 26 lat pracował w szpitalu Rijnstate w Arnhem. Jego pasją badawczą, wyrosłą z długoletniej praktyki lekarskiej, jest analiza relacji pacjentów, którzy przeżyli śmierć kliniczną.

Czytaj więcej.

 

 

 

 

 

 

 

 

Roberto Barnai

Węgierski uczony, coach, trener osobisty i wykładowca uniwersytecki. Twórca Centrum Edukacji GNM (Nowej Medycyny Germańskiej) i Uniwersytetu Biologiki. Pobierał nauki u samego dra Hamera. Jako pierwszy wprowadził Nową Medycynę Germańską na Węgry. Twórca „Atlasu Organów” i „Pytań o Biologikę”.

Czytaj więcej.

 

 

 

 

 

 

David Boldick

David Boldick jest międzynarodowym uzdrowicielem i duchowym nauczycielem z wieloletnim doświadczeniem. Pracuje metodą terapii czaszkowo-krzyżowej, Ilahinoor, jest też Mistrzem Reiki. Przy pomocy łagodnego dotyku utrzymuje bardzo bezpieczną przestrzeń dla różnych poziomów uzdrawiania, jakie okażą się konieczne, dotyczy to problemów fizycznych, emocjonalnych i umysłowych.

Odnosi sukcesy w leczeniu bólu pleców, migren, depresji, epilepsji, trudności z zajściem w ciążę, napięcia miesiączkowego, uzależnienia od narkotyków i alkoholu.

Czytaj więcej.

 

 

 

 

 

Antoni Przechrzta

Psychoterapeuta, jedyny w Polsce licencjonowany nauczyciel brytyjskiej NFSH – największej federacji duchowych uzdrowicieli w Wielkiej Brytanii i na świecie. Kształcił się również jako artysta w krakowskiej i wiedeńskiej ASP, był stypendystą Akademii Królewskiej w Londynie. Jest założycielem i dyrektorem Instytutu Realizacji Siebie oraz założycielem i prezesem Polskiego Stowarzyszenia Duchowych Uzdrowicieli.

Czytaj więcej.

 

 

 

 

 

 

 

 

Piotr Pałagin

Lekarz homeopata, członek Stowarzyszenia Homeopatów Wielkiej Brytanii, psychoterapeuta, astrolog, seksuolog, doradca biznesu, coach, trener sukcesu, mag w siedemnastym pokoleniu. W 1988 roku ukończył II Moskiewski Instytut Medycyny, a w 1991 roku Radziecko–Amerykańską Akademię Psychoterapii. Odbył także kursy homeopatii pod kierunkiem profesor Popowej (Kijów, 1990), a w 2005 roku kursy w Stowarzyszeniu Homeopatów Wielkiej Brytanii.

Czytaj więcej.

 

 

 

 

 

Elwira Begier

Specjalizuje się w jasnowidzeniu i channellingu – uzdrawiających duszę i ciało duchowych transmisjach energii. Otrzymała inicjację do uzdrawiania tajemną metodą Atlantów – wykonuje zabiegi różdżką atlantycką, za pomocą której przekazuje silnie skoncentrowaną energię kosmiczną; oczyszcza, usuwa bloki i napięcia, a także harmonizuje pracę czakr. Zajmuje się również bioterapią i akupresurą stóp. Metody, których używa, są skuteczne zarówno w leczeniu schorzeń fizycznych, jak i problemów natury emocjonalnej. Znajdują również zastosowanie w zakresie doradztwa osobistego, pomagając ludziom w trudnych sytuacjach życiowych.

Czytaj więcej.

 

 

 

 

 

Sarah Godwin

Terapeutka w zakresie uzdrawiania i transformacji przekazem Ilahinoor. Ma doświadczenie w różnych formach pracy z ciałem, oddechem i ruchem. Jej pasją jest dzielenie się Ilahinoor i pomaganie ludziom w przejawianiu ich własnej mądrości i indywidualnych, unikalnych darów.

 Czytaj więcej.

 

 

 

 

 

 

 

Antonio Pelingen

Jest światowej sławy uzdrowicielem z Filipin. Swe powołane odkrył w młodości. Leczył w Indiach, Nowej Zelandii, Holandii, Niemczech. Od kilkunastu lat przyjeżdża do Polski. Jak sam mówi, "jest narzędziem w rękach wyższych sił. Modli się o każdego pacjenta, a wtedy przepływa przez niego biała energia, która uzdrawia. 

Czytaj więcej.

 

 

 

 


Albina Buczyńska

Albina jest terapeutką o unikalnej uzdrawiającej białej energii, udzielonej jej podczas chrztu świętego. Imię ALBINA oznacza biała. Cudotwórcza moc leczenia została jej przekazana jeszcze przez babcię. Złote Ręce Albiny promieniują ogromną mocą, pozwalającą każdego uwolnić od bólu i cierpienia. Opracowała własną autorską niezawodną metodę, dzięki której potrafi odnaleźć w naszym ciele przyczyny chorób, na które oddzałuje poprzez biologicznie aktywne punkty.

Czytaj więcej.

 

 

 

 


 

Robert Zawiślak

Lekarz medycyny, specjalista rehabilitacji ogólnej, licencjonowany lekarz – homeopata British Faculty of Homeopathy, uprawniony do wykonywania zabiegów akupunktury. Wieloletni wykładowca fakultatywny w zakresie homeopatii Katedry Farmacji Collegium Medicum UJ w Krakowie, autor i kierownik 3-letniego kursu podyplomowego z zakresu homeopatii klasycznej i pokrewnych metod leczenia dla lekarzy i farmaceutów w latach 2003-2006 CMUJ. Studiował medycynę antropozoficzną w latach 1986 – 1996 pod kierownictwem dra med. Heinza-Hartmuta Vogela. W latach 1990 – 1992 był także konsultantem Ministra Zdrowia RP w zakresie homeopatii.

 Czytaj więcej.

 

 

 

 

 


 

 

Déborah Waknine

Terapeutka, wykładowca i współautorka książki „La Shoah en héritage” (Odziedziczony Holokaust) oraz gry terapeutycznej „22 Iskry Życia”, stworzonych wspólnie z Gérardem Athiasem. Prowadzi warsztaty poświęcone leczeniu emocji oraz znaczeniom chorób i zaburzeń zachowania. Déborah łączy wiedzę z dziedzin biologicznego dekodowania, genealogii i pamięci emocjonalnej.

Czytaj dalej.

 

 

 

 

 

 


 

Marie-Ginette Rheault

Marie-Ginette jest absolwentką International School of Pedagogic Sophrology i akupunkturzystką.

Zgłębiła także kilka dziedzin wiedzy takich jak rewolucyjna Totalna Biologia Organizmów Żywych Dr. Claude’a Sabbah, psychologia Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i NLP.
Najważniejszym motywem jej działania jest chęć pomocy ludziom w poznaniu własnego wewnętrznego świata, poszerzeniu świadomości i poprawie samopoczucia, a jednocześnie w głębszej i pełniejszej realizacji swojego wyjątkowego ludzkiego i duchowego potencjału. Marie-Ginette pochodzi z Kanady, prowadzi konsultacje i szkolenia w Europie.

Czytaj dalej

 

 

 


 


 

Autori

Autori pochodzi z Nowej Zelandii. Jest nauczycielem duchowym, mistykiem, naturopatą, doradcą i pisarzem. Propaguje wiedzę wspierającą rozwój oraz ekspresję indywidualnej twórczości. W Polsce ukazały się jego książki: "Diamentowy Lud" (Euro Aura 2004) i "Sekret Jezusa" (Wena 2009) oraz podwójny album CD "Bliźniacze Dusze, Święte Zaślubiny.", "Alchemia DNA cz.I Oczyszczenie", "Alchemia DNA cz.II Uzdrawianie", Alchemia DNA cz.III – Komendy"

Czytaj dalej

 

 

 

 

 

 


 

 Iwona Kubiak

Iwona Kubiak: Naturoterapeuta, konsultant Recall Healing (Totalnej Biologii). Ukończyła Studium Kosmetyczne, Studium Psychologii i Psychoterapii, kursy masażu w różnych tradycjach oraz terapii naturalnej, Reiki I i II stopień, warsztaty The Journey. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Masażu i Terapii Dźwiękiem wg Metody Petera Hessa.

Czytaj dalej

 

 
 

 


 

Eyal Nir

mistrz karate tradycyjnego, twórca programu BuDo-Way, uczeń znamienitego japońskiego mistrza i ojca karate tradycyjnego Hidetaki Nishiyamy. Współinicjator budowy ośrodka BuDo na rzecz pokoju na świecie.

Wiceprezydent Międzynarodowej Federacji Karate Tradycyjnego z siedzibą w Genewie, prezydent Federacji Karate Tradycyjnego Izraela.

czytaj dalej

 

 

 

 

 

 

 


 

Amit Offir

Pisarz z sukcesami na całym świecie, zdobył renomę w obszarach zarządzania i rozwoju osobistego, jako wykładowca i konsultant biznesowy. Jego książki rozchodzą się na świecie w milionach egzemplarzy.

czytaj dalej

 

 

 

 

 

 

 


 

Agnieszka Ziembińska

Na podstawie drzewa genealogicznego prowadzi treningi oraz terapie indywidualne pomagające uświadomić sobie wpływ doświadczeń klanu rodzinnego na los następnych pokoleń oraz wskazujące możliwości przerwania niekorzystnych programów decydujących o jakości naszego życia.

czytaj dalej

 

 

 

 

 


 

Igor Boutenko

Fenomen Igora polega nie tylko na tym, że wykonuje on unikatowe masaże, ale naucza również metod nabywania kolosalnej energii poprzez proste, ogólnodostępne sposoby, w tym – dietę skomponowaną z surowych produktów, która może zmienić nasze życie.

 

Czytaj dalej.

 

  

 

 

 


 

Dr Lidia Szatunowa

Przeprowadza dokładną diagnozę całego organizmu. Za pomocą rąk przywraca prawidłową pracę organów wewnętrznych. Nie walczy z symptomami, ale eliminuje przyczyny zachorowań.

Czytaj dalej.

 

 

 

 

 


 


 

Lidia Gerasinina

Wykształcenie wyższe. Uzdrowicielka duchowa z dziada – pradziada, z 19- letnim stażem. Psycholog, parapsycholog, masażysta, diagnosta, korektor biopola, egzorcysta. Magister energetyki kosmicznej. Posiada dyplom państwowy uprawniający do prowadzenia działalności zawodowej w zakresie „Ekonomika i bezpieczeństwo funkcji życiowych”.

Czytaj dalej.

 

 

 

 

 


 


 

Maria Maselnikova

 Maria Maslennikova


 -Jest wielką znawczynią ziół, w swojej pracy wykorzystuje także przepisy  słowiańskiej medycyny  ludowej.
 -Lekarz medycyny (specjalizacja interna i  medycyna rodzinna), ukończyła Akademię Medyczną w  Krasnodarze. Przez wiele lat pracowała w szpitalu i przychodni.

 -Przebywała w Stanach Zjednoczonych, była asystentką Huldy Klark, u której boku zaznajomiła się z  wiedzą dotyczącą wpływu toksyn i pasożytów na organizm człowieka.

-Ukończyła cykl szkoleń dotyczących badania kropli żywej krwi pod mikroskopem.

-Jest lekarzem z powołania, szuka różnych metod aby pomóc człowiekowi, kocha swoją pracę i pacjentów.

-Uważa że nie ma chorób beznadziejnych, zawsze jest szansa wyleczenia.

-Swoich pacjentów zapewnia, że ich nie opuści w drodze do odzyskania zdrowia.

 Czytaj więcej

 

 

 

  

Ruciński

Franciszek Ruciński

mgr Franciszek Ruciński od 1988r zawodowo zajmuje się zielarstwem i ziołolecznictwem prowadząc w Łodzi popularną '" Zielarnię franciszkańską ".Wieloletnia praktyka poparta ponad 70 letnią tradycją rodzinną dała możliwość uzyskania dużej wiedzy praktycznej i znajomości receptur zarówno klasztornych jak i świeckich z całego świata .

  Czytaj więcej

 

 

 

 

 


 

 

David-Icke

 David Icke

Brytyjski pisarz i myśliciel David Icke już 25 lat ujawnia szokujące tajemnice ukrywanych nformacji dotyczących historii ludzkości i naszego codziennego życia. Interesuje go kwestia KTO I CO TAK NAPRAWDĘ KONTROLUJE TEN ŚWIAT. Na wielu konkretnych przykładach pokazuje związek politycznych i ekonomicznych potęg, ostrzegając przed tendecjami  otalitarnymi, które może przynosić to połączenie. Jego życiowa postawa często uznawana jest za konstrowersyjną, ale zawsze inspirującą. 

 Czytaj więcej

 

 

 

 

 

IWW. All rights reserved 2013.