BIOLOGIKA Tajemnice mózgu

Biologika I trening podstawowy

7-8-9 listopada 2015, Warszawa

 

 

Prowadzi: Roberto Barnai

Godziny: 10:00-19:00

Miejsce: "Ośrodek Nowolipie" Centrum Usług Socjalnych i Szkolenia Kadr, ul. Nowolipie 25b, Warszawa

 

Analiza zdjęć mózgu z tomografii komputerowej jest jego wizytówką i specjalnością… Wielu naukowców przyznało, że robi to jako jedyny w świecie w tak precyzyjny i niepowtarzalny sposób! Skorzystaj z możliwości kształcenia się u najlepszego specjalisty na świecie!

 

Roberto Barnai węgierski uczony, stworzył system uzdrawiania– biologikę. Ma ona swoje źródło w Germańskiej Nowej Medycynie (GNM). Zajmuje się analizą chorób oraz emocjami, które doprowadziły do ich powstania. Pozwala na dogłębne zrozumienie dysfunkcji organizmu, co umożliwia efektywną terapię. Jest empiryczną nauką przyrodniczą traktującą organizm całościowo, jako jedność psychiki, mózgu i organów.

 

Zgodnie z biologiką nasze problemy zdrowotne czy psychiczne mają swój głęboki sens biologiczny, a źródła dolegliwości zarówno fizycznych, jak i psychicznych należy upatrywać w urazach emocjonalnych, zwanych konfliktami. Konflikt to ponadprzeciętny wzrost poziomu stresu pojawiający się w odpowiedzi na trudną, traumatyczną sytuację życiową.

By uruchomić proces zdrowienia, konieczne jest jego odnalezienie. Biologika daje precyzyjne narzędzie znalezienia emocji, która wywołała chorobę, zatem daje możliwość dotarcia do przyczyn naszych problemów, dolegliwości i chorób, ale przede wszystkim poznania NOWYCH możliwości ich rozwiązania!

 

Uczestnicy szkoleń Roberto nabywają wiedzę na temat tego, jakiego narządu dotyczą choroby i jaka trauma stoi za ich objawami.

 

Roberto Barnai uczy na kolejnych etapach treningów jak na podstawie zdjęcia tomografii komputerowej (CT) lub rezonansu magnetycznego odczytać zmianę w konkretnej części mózgu i powiązać ją najpierw z konkretną chorobą, a następnie emocją. Daje zatem precyzyjne narzędzie terapeutyczne pracy z pacjentem. Obraz tomografii komputerowej pozwala na odczytanie, w jakiej fazie jest choroba (czy w fazie aktywności, czy zdrowienia), a co za tym idzie pokazanie pacjentowi możliwości wyleczenia choroby.

 

Nazwa biologika składa się z dwóch części: bio, czyli natura, związek z żywymi istotami oraz logika, czyli rozumienie, myślenie. Inaczej mówiąc – biologika jest empiryczną nauką przyrodniczą traktującą organizm całościowo, jako jedność psychiki, mózgu i organów.

 

Roberto Barnai – węgierski uczony, coach, twórca systemu uzdrawiania – biologiki. Opracował kompendium wiedzy o przyczynach dolegliwości fizycznych i psychicznych: Atlas organów, który wkrótce ukaże się w polskiej wersji językowej. Jako pierwszy wprowadził Germańską Nową Medycynę na Węgry, pobierał nauki u jej twórcy doktora Ryke Geerda Hamera.

 

Biologika składa się cyklu szkoleń podstawowych (I – IV) oraz specjalistycznych dających pełną wiedzę nt. analizy zdjęć tomografii komputerowej.

 

Program:

 

Biologika I

 

Biologika II

 

Biologika III

 

Biologika IV

 

Trening Konsultanta Biologiki

 

Trening czytania zdjęć tomografii komputerowej

 

 

 ikonakb

 

IWW. All rights reserved 2013.