Sesje Indywidualne Piotra Pałagina

 

ROZWIĄŻ WRESZCIE SWÓJ PROBLEM


na sesji indywidualnej dr Piotra Pałagina

 

16 stycznia 2017 sesje Warszawa - ul.Białostocka 4

23-24 stycznia 2017 sesje Poznań - ul Grunwaldzka 519b/6

 

 Masz już dosyć tego, że Twój problem, mimo wysiłków przez Ciebie podejmowanych, wciąż nie jest rozwiązany? Odnosisz wrażenie, że tkwisz w martwym punkcie, bo psychoterapia nie przyniosła efektów a medycyna konwencjonalna w Twoim przypadku nie działa? Potrzebujesz wsparcia w tym momencie życia? Jeśli zmagasz się ze:

- zdrowiem,
- emocjami,
- finansami,
- relacjami,
- pracą
- albo stoisz przed podjęciem trudnej decyzji, pomóż sobie, decydując się na indywidualną sesję z dr Piotrem Pałaginem. Spraw, żeby nurt Twojego życia popłynął w kierunku, którego pragniesz.

Kim jest dr Piotr Pałagin? Wyjątkowym specjalistą. Lekarzem homeopatą (członkiem Stowarzyszenia Homeopatów Wielkiej Brytanii), psychoterapeutą, seksuologiem, doradcą biznesu, coachem, trener sukcesu, astrologiem, magiem w siedemnastym pokoleniu. więcej o Piotrze Pałaginie oraz o jego publikacjach TUTAJ.

Jakimi metodami pomaga ? Punktem wyjścia dla dr Piotra Pałagina jest homeopatyczna metoda leczenia, która postrzega człowieka całościowo. Jako istotę, w której określonego rodzaju procesy prowadzą do konkretnych rezultatów. Leczenie homeopatyczne przywraca organizm człowieka do pierwotnego stanu harmonii. Dzieje się tak, ponieważ nieznacznie nasilony lekami symptom chorobowy do tego stopnia zaczyna przeszkadzać organizmowi, że ten z radością się go pozbywa. Homeopatia jest alternatywą dla medycyny akademickiej, której działania prowadzą jedynie do zdławienia symptomu. Metoda leczenia homeopatycznego, podobnie jak astrologia, wykorzystuje z jednej strony ściśle racjonalną wiedzę, a z drugiej –metafizyczną i przyrodniczo-filozoficzną symbolikę. Dr Piotr Pałagin w swojej praktyce łączy te dwie dziedziny. Drugim etapem terapii jest rozmowa, która pomaga wyjaśnić psychosomatyczne mechanizmy wskazanego problemu. Zwykle określony rodzaj często nieuświadomionych emocji, wynikających z przeszłych traum i wzorców rodzinnych, prowadzi do określonego rodzaju reakcji organizmu, a także do problemów życiowych, których doświadczamy. Najczęściej zdajemy sobie sprawę z tego, że znaleźliśmy się pod wpływem destrukcyjnego mechanizmu, nie potrafimy się jednak od niego uwolnić, ponieważ negatywny wzorzec mocno zmaterializował się w ciele i „zżył z duszą”. Trzeba wówczas szczegółowo przeanalizować ten etap życia, w którym po raz pierwszy pojawiły się symptomy chorobowe lub dane doświadczenie życiowe. Rozmowa terapeutyczna polega na skanowaniu uczuć, myśli i działań, które wówczas miały miejsce. Całościowe spojrzenie na tamten okres życia pozwala jednoznacznie określić dysharmonizujący, patologiczny element, który jest przyczyną problemu. Pacjenci dr Pałagina często otrzymują „zadanie domowe”. Umożliwia ono ponowne, ale tym razem już świadome przeżycie wydarzenia, które doprowadziło do choroby. Lek homeopatyczny, wzmacniany ową „pracą domową”, oddziałuje na szkodliwy mechanizm psychosomatyczny i związane z nim emocje. Dzięki temu oddziaływaniu pacjent jest w stanie wyrwać się z zaklętego kręgu własnych słabości, odzyskać zdrowie oraz poczucie wewnętrznej harmonii, adekwatności i szczęścia.

IWW. All rights reserved 2013.