Retreat z Mistrzem Yu Jae-Sheenem

Emocjonalna/Fizyczna Inteligencja, Pełnia Umysłu/Serca, Świadomość i Ludzki Potencjał

Sundao, Metoda THE PATH 2016

Z Yu, Jae-Sheen & Soojin Kim (twórca i dyrektor programowy Sundao)

Mistrzowska Władza nad Twoim Umysłem/Ciałem oraz Życiem w Pełni Dobrostanu w Nieskończonym Pełnym Potencjale Życia.

 


18 -21 czerwca 2016 r. , Pałac Popowo StareProwadzi: Yu Jae-Sheenem
Miejsce: Pałac Popowo Stare, Wielkopolska, ul. Lipowa 26, 64- 234 Przemęt
Oferta: Dla grup powyżej 10 osób – organizator grupy otrzymuje bezpłatne uczestnictwo w treningu (grupa nowych uczestników).

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

 

Jesteśmy przekonani, że spotkanie z samym sobą dostarczy Ci szansę reintegracji znajdujących się w Tobie nieskończonych zasobów energii, potrzebnej do życia w pełni miłości, szczęścia, przejrzystości, dobrobytu i realizacji pełni potencjału!

Szkolenie Sundao to nowoczesna interpretacja Mistrza Yu na temat tradycyjnej metodologii, mającej na celu życie w zgodzie z prawami energii i natury. Opiera się ona na założeniu, że my, ludzie, jesteśmy przejawami energii życiowej w różnorodnych formach. Sundao metoda THE PATH jest dla tych, którzy ze zrozumieniem prawdziwej natury energii jako ostatecznej jedności, przejawiającej się wewnątrz wszystkich zjawisk energetycznych, są w stanie rozwijać się, dzielić się i na nowo tworzyć życie.

 

Zapraszamy na trening wyjazdowy, który zawierać będzie w sobie nowe Sundao Transformacyjne 2016, praktykę medytacji z odechem pełnią ciała, świadomymi ruchami oddechu w świadomości energii. Medytację, podstawy Dao i prawa natury - swobodnego przepływu energii w naszych ciałach i umysłach, naszym życiu, oraz głębokim leczeniu i integracji.

Po tym potężnym spotkaniu jako specjalista dobrostanu wprowadzisz w życie swoje, swojej rodziny, organizacji, czy też społeczności praktyczne umiejętności Sundao Metody The Path.

Dzień 1 Mistrzostwo nad własnym ciałem!

 

Somatyczne uwalnianie i wzmacnianie, życie pełne zdrowia, oświecone ciało to

energetyczny i potężny twórca życia.

 

Dzień 2 Mistrzostwo nad własnym umysłem (emocjami, myślami)!

Odzyskanie mistrzostwa poprzez czucie i myślenie przebudzonym sercem w ukierunkowany sposób, ze spokojem, kreatywnie i produktywnie.


Dzień 3 Radość z pełnego Mistrzostwa

Ponowne obudzenie realizacja i reintegracja pełni bytu, pełni piękna, pełni znaczenia, pełni wartości, pełni potencjału.

Życie życiem pełnym wewnętrznego przewodnictwa w kierunku wymarzonej wizji, Życie z pełnym potencjałem.

 

Dzień 4 Duch i Sztuka Dzielenia się

Prawa kosmicznej energii, kodeks treningu jedności.

 

Ten wyjątkowy trening daje ci możliwość stania się pionierem w nadchodzącej rewolucji dobrostanu i dbania o siebie, przy pomocy wyjątkowych narzędzi Sundao Metody The Path.
Wyposażony w mądrość tego zaawansowanego nowoczesnego systemu dobrostanu wyruszysz w podróż do zdrowia, szczęścia i wyższej świadomości.

 

Sundao Metoda The Path

Sesje z Mistrzem Yu i Soojin Kim

 

1 Rozmowy o Dao

Zasady mistrzostwa nad ciałem/umysłem: oparte na Dao Natury i Prawach wszechświata

Praktyka Sundao: rozbudzenie mistrzostwa nad ciałem/umysłem w naszej świadomości

Żyj jako Mistrz Artysta z radością z mistrzostwa.

 

2 Podstawowe zasady praktyki

Zdrowy przepływ energii, znaczenie centrum mocy

Równowaga i trzy kompletne skarby

Energia podąża za świadomością.

 

3-4 Podstawowa charakterystyka równoważenia energii w celach zdrowotnych

Dla Systemu 7 Czakr

Dla Systemu 12 Meridianów (12+2, 8)

Dla Systemu 3 Potrójnych Skarbów

Dla Systemu Pola Aurycznego

 

5-6 Medytacja i inspiracja do bezwarunkowego całkowitego wyrównania energii

Uwalnianie ograniczającej energii i blokad poprzez sztukę oddechu i równoważenia energii w codziennych ćwiczeniach. 20. 30, 45, 60, 75, 90, 120 minut.

Praktyka z pozycjami Nieba, Ziemi i Człowieka.

 

7-8 YeonJeongBup z 12 pozycjami

(Trening mistrzostwa nad ciałem/umysłem). Utrzymywanie pozycji i terapia pozycjami.

Sztuka oddechu motyla (uwalnianie energii i wzmocnienie)

Seria ruchów Sundao 1, 2, 3

Metoda czucia pełnią serca (Hwal-Bup nakładanie dłoni)

 

Oraz więcej „Jak prowadzić codzienną praktykę lub nawet grupę ćwiczeniową”.

Dzielenie się wizją Sundao Metody The Path (Zjednoczeni Mistrzowie Planety Ziemia).

 

Mistrz Yu Jae-Sheen założyciel / Dyrektor Programowy Sundao jest światowej sławy wykładowcą i nauczycielem, jednym z najbardziej innowacyjnych i dynamicznych nauczycieli, coachów i uzdrowicieli. Jest także autorem książek, m. in. „Sundao – starożytny trening ciała i umysłu”. Daje ludziom inspirację do przeżywania radości w życiu zawodowym i miłości w życiu osobistym oraz do tworzenia życia opartego na swobodzie, płynności i synchroniczności.
Mistrz Yu poprowadził kilka tysięcy sesji coachingu manifestacji energetycznej z ludźmi na całym świecie – począwszy od rodziny i sąsiadów, a skończywszy na najsławniejszych gwiazdach, artystach i biznesmenach. Wszyscy oni do tej pory opowiadają o głębokich przemianach, jakie zaszły w ich życiu dzięki lepszemu zestrojeniu z własną prawdziwą naturą oraz z Dao, które prowadzi ich ku manifestacji szczęścia bez wysiłku.
Mistrz Yu przyjechał do USA w roku 1998 i stworzył tam rewolucyjny kompletny program uzdrawiania i coachingu („EQHC: energetyczne uzdrawianie kwantowe i coaching” połączone ze „Sztuką Oddechu”), oparty na podstawie swojej wyjątkowej interpretacji górskiego daoizmu, buddyzmu, tradycyjnej medycyny Wschodu oraz najnowszych odkryć naukowych w dziedzinie mechaniki kwantowej. Uzdrawia i naucza z energią i entuzjazmem, rzucając światło na najgłębsze zasady i mądrość starożytnych sztuk i filozofii.

 

Soojin Kim (Healer / Artystka) dorastała w bardzo muzykalnej rodzinie, a już w bardzo młodym wieku muzyka stała się jej największą pasją. Podczas studiów muzycznych w Niemczech miała ciężki wypadek i to zapoczątkowało jej poszukiwania holistycznej metody leczenia oraz duchową podróż. Od tamtej pory studiowała wiele rodzajów leczenia i praktyk integracyjnych. Ta głęboka podróż w głąb siebie pozwoliła jej połączyć się z jej prawdziwym ja i odkryć prawdziwy cel w życiu. Porzuciła pełną sukcesów karierę skrzypaczki w orkiestrze symfonicznej, aby pójść za głosem serca. W 1999 r. przeniosła się do Stanów Zjednoczonych i postanowiła pomagać innym w osiąganiu ich pełnego potencjału, ucząc medytacji, leczenia energią i leczenia muzyką. Podróżuje po świecie z mężem mistrzem Yu, Jae-Sheenem (założycielem Sundao metody The Path), który jest czołowym nauczycielem Sundao International. Wielką radość sprawia jej dzielenie się ich miłością i przewodnictwem z niezliczonymi ludźmi na całej planecie. Ich wspólną pasją jest wzmocnienie każdego z nas tak, by mógł przejąć kontrolę nad swoim szczęściem jako mistrz swojego życia i świata.

 

Więcej o Mistrza Yu

Mistrz Yu urodził się u podnóża gór we wschodniej części Korei Południowej. Swoją osobistą i duchową podróż rozpoczął w wieku 9 lat, pod kierunkiem takich nauczycieli jak Bong Woo (górski daoizm) i Sung Chul (buddyzm) czy Mistrz HW Kwon, a także dziadka i babci, którzy pod koniec życia wstąpili do buddyjskich zakonów. Po latach ukierunkowanej medytacji i introspekcji pod okiem duchowych nauczycieli, Mistrz Yu otrzymał dar w postaci wielu głębokich przeżyć, które doprowadziły do najwyższego doświadczenia wyzwolenia i zrozumienia. To doświadczenie uwolniło go od cierpienia związanego z napadami paniki, fobiami, alergiami, bólem i umysłem-ego.
Mistrz Yu osobiście przekonał się o prawdziwości tego, o czym mówią wszyscy ludzie o przebudzonej świadomości: nie jesteśmy swoim ciałem, umysłem, bólem i cierpieniem – jesteśmy manifestacją wiecznej obecności, miłości i świadomości. Mistrz Yu przyjął to głębokie doświadczenie do swojego codziennego życia i odkrył na nowo zdolność, jaką miał w dzieciństwie: zdolność niezwykle precyzyjnego „odczytywania”, dzięki synchronicznej empatii, stłumionych myśli i uczuć kryjących się w organizmie i polu energetycznym innych osób. Zaczął również „dostrzegać” wszystkie połączone wzajemnie warstwy nieświadomości tych osób i rozpoznawać pierwotne przyczyny blokad energetycznych, bólu i choroby.
Wykorzystując lata praktycznych doświadczeń, Mistrz Yu stworzył rewolucyjną metodę uzdrawiania i coachingu, będącą praktycznym narzędziem natychmiastowego uzdrowienia i przemiany świadomości ludzi, społeczeństw i całej planety.
Metoda ta umożliwia rozpoznanie i szybkie uwolnienie się od destrukcyjnych myśli i emocji zapisanych w pamięci komórkowej naszego ciała. W ten sposób można przekształcić wszelkie dolegliwości i niepewność w stan dobrobytu i spełnienia.
Mistrz Yu podróżuje po całym świecie, prowadząc warsztaty, wyjazdy szkoleniowe oraz sesje coachingu i uzdrawiania – dla osób prywatnych, firm i dzieci. Wykorzystując swoją metodę, pomógł tysiącom ludzi osiągnąć zdrowie i przebudzenie świadomości. Dzięki prywatnym sesjom, warsztatom samouzdrawiania i wyjazdom medytacyjnym z Mistrzem Yu, uczestnicy przestają utożsamiać się ze swoim umysłem-ego i nabierają odwagi, aby żyć pełnią życia bez lęku.Sundao dosłownie droga natury ku ludzkiej doskonałości to unikatowa interpretacja starożytnych dyscyplin Sundo, Shinsundo, Sunbup,... z perspektywy Dobrostanu jako całości. Sundao, Metoda „The Path” sztuka Bycia Całością, Dobrostanu wraz ze Sztuką oddechu, Wyrównywania Energii.

 

Sundao dla Dobrostanu droga ku Byciu Całością, Dobrostanu = Bycie w stanie emocjonalnego i duchowego zdrowia, miłości i szczęścia, pełnego dobrostanu życia, pełnego zrozumienia, kim się jest i realizacji swoich możliwość. To jest przełomowa metodologia opracowana przez Mistrza Yu, mająca na celu jak najpełniejsze życie w przejrzystości i świadomości swojego potencjału.

 

 

 

Dodatkowe koszta:

rezerwacja pokoju z wyżywieniem  4 doby 400zł

Uczestnicy kontaktują się w sprawie rezerwacji pokoju pod nr 693160910.

 

 

Szczegóły organizacyjne Popowo

Program pobytu:


18.06.2016

9:30-10-12:30 – przedpołudniowa sesja
13:00-14:30 – obiad
15:00-18:30 – popołudniowa sesja
18:30-19:30 – kolacja
20:00-21:30 – wieczorne spotkanie (opcjonalnie)

 

19-20.06.2016

 

8:00-9:00 – śniadanie

 

9.30-12:30 – przedpołudniowa sesja
13:00-14:30 – obiad
15:00-18:30 – popołudniowa sesja
18:30-19:30 – kolacja
20:00-21:30 – wieczorne spotkanie (opcjonalnie)

21.06.2016

 


6:00-7:30 poranne spotkanie (opcjonalnie)
8:00-9:00 – śniadanie
9:30-13:30 – przedpołudniowa sesja

Wszystkie posiłki są wegańskie.

Co ze sobą zabrać:
- sportowy strój i buty
- matę do ćwiczeń
- koc do przykrycia
- poduszkę do medytacji (opcjonalnie)

 

 

 

 

 

IWW. All rights reserved 2013.