Dr Lidia Szatunowa

Urodzona w Kraju Nadmorskim „Uzdrowicielka Dalekiego Wschodu”, lekarz medycyny oraz certyfikowana specjalistka terapii manualnych: kręgarz, masażystka, osteopatka oraz specjalistka w dziedzinie chińskiej i japońskiej medycyny i bioenergoterapeutka. W uznaniu swoich zasług dla zdrowia wielokrotnie odznaczana i nagradzana licznymi, zarówno rosyjskimi, jak i międzynarodowymi, nagrodami i dyplomami. Dzięki swoim nadzwyczajnym zdolnościom niezwykle ceniona przez rosyjską naukę.

Przeprowadza dokładną diagnozę całego organizmu. Za pomocą rąk przywraca prawidłową pracę organów wewnętrznych. Nie walczy z symptomami, ale eliminuje przyczyny zachorowań. W pracy z pacjentem korzysta również ze swoich wyjątkowych parapsychicznych uzdolnień. Jej niezwykle trafne diagnozy i bardzo cenione holistyczne podejście do pacjentów oraz niedająca się przecenić skuteczność w leczeniu zostały docenione nie tylko w Rosji, ale także w świecie. Rosyjska prasa uznała Lidię i jej pracę za wręcz sensacyjne. Trudno się dziwić, skoro Lidia Szatunowa ma na swoim koncie mnóstwo, w tym wiele bardzo spektakularnych, uzdrowień.

Lidia zajmuje się uzdrawianiem, korzystając nie tylko ze swojej akademickiej wiedzy medycznej, ale stosuje również medycynę komplementarną, której uczyła się u najlepszych, światowej sławy, mistrzów i nauczycieli. Uznając, że organizm ludzki stanowi jedność i dostrzegając zależność pomiędzy ciałem, umysłem i psychiką, diagnozuje między innymi za pomocą osteopatii oraz theta healingu.

Osteopatia to metoda, w której badanie manualne wykorzystuje się zarówno do stawiania diagnozy, jak również leczenia. Traktuje ona ciało ludzkie jako całość zarówno w aspekcie strukturalnym, jak i funkcjonalnym. Technika theta healing zaś jest uznawana za jedną z najskuteczniejszych holistycznych metod terapii naturalnych na świecie. Wspomaga rozwój i pomaga tworzyć pozytywne zmiany w życiu tak swoim, jak i innych, działa na poziomie: fizycznym,  emocjonalnym, duchowym i mentalnym, usuwając blokady i przeszkody uniemożliwiające osiągnięcie pełnego potencjału w życiu.

Lidia Szatunowa pomaga cierpiącym na choroby układu mięśniowo-szkieletowego, przepuklinę, skrzywienia kręgosłupa, m.in. skoliozę, choroby układu krążenia, układu pokarmowego i nerwowego. Z sukcesem eliminuje choroby wieku dziecięcego. Uruchamia program odbudowy i odmładzania organizmu.

W pracy często wspiera ją siostra, Olga Pawelczuk– kobieta niezwykłej dobroci i nadzwyczajnej empatii. Olga pomaga pacjentom Lidii za pomocą wody leczniczej i uzdrawiania modlitwą. Obie panie gościmy teraz w Polsce na zaproszenie Instytutu Wiedzy Waleologicznej.

IWW. All rights reserved 2013.