David Boldick

David BoldickJest międzynarodowym uzdrowicielem i duchowym nauczycielem z wieloletnim doświadczeniem. Pracuje metodą terapii czaszkowo-krzyżowej, Ilahinoor, jest też Mistrzem Reiki. Przy pomocy łagodnego dotyku utrzymuje bardzo bezpieczną przestrzeń dla różnych poziomów uzdrawiania, jakie okażą się konieczne, dotyczy to problemów fizycznych, emocjonalnych i umysłowych.

Odnosił sukcesy w leczeniu bólu pleców, migren, depresji, epilepsji, trudności z zajściem w ciążę, napięcia miesiączkowego, uzależnienia od narkotyków i alkoholu.
Specjalizuje się też w leczeniu dzieci w różnym wieku, począwszy od narodzin, które cierpią na kolkę, mają problemy ze snem, nadaktywnością, trudnościami w nauce i innymi symptomami. Terapia czaszkowo-krzyżowa dla dzieci pomaga też zapobiec rozwojowi fizycznych i emocjonalnych problemów w późniejszym życiu. Wielu klientów Davida przyznaje, że spotkanie z nim pomogło im w głębszym, emocjonalnym i duchowym zrozumieniu siebie i spojrzeniu na życie ze świeżej perspektywy.


David od trzech lat blisko współpracuje z Kiarą Windrider - pisarzem, nauczycielem i psychoterapeutą urodzonym w Indiach, poprzez którego magnetyczna energia Ilahinoor stała się  powszechnie dostępna od 2006 roku. Prowadzi warsztaty i terapie w Anglii, Polsce i Hiszpanii.

E-mail do terapeuty: david.boldick@iww.pl

 

Artykuł o Davidzie Boldicku

IWW. All rights reserved 2013.