BuDo-Way – Siła spokoju w sytuacjach konfliktowych

22 listopada 2015 r., Warszawa


Prowadzący: Eyal Nir

Godziny: 10:00 - 14:00

Miejsce: Ośrodek Nowolipie, ul. Nowolipie 25b, Warszawa

 

Nie ma nic złego w uczuciach: smutku, frustracji, strachu, zazdrości, radości, miłości, stresu. Wielu z nas od dziecka uczy się, jak ukrywać emocje. I mimo że czasami potrzebne jest ukrywanie uczyć przed innymi, nigdy nie powinniśmy zaprzeczać ich istnieniu wewnątrz nas. Tak powstał program BuDo-Way. To most łączący odbiorcę-laika z mądrością zawartą w sztukach walki, ułatwiający codzienne życie i biznesowe przedsięwzięcia, a przede wszystkim umożliwia osiągnięcie SPOKOJNEGO UMYSŁU!

Każdy z nas marzy o tym, żeby być efektywnym i wydajnym nawet w stresujących sytuacjach. Ale jak to zrobić? Pomoże w tym Eyal Nir, mistrz karate tradycyjnego, uczeń znamienitego japońskiego mistrza i ojca karate tradycyjnego Hidetaki Nishiyamy oraz współinicjator budowy ośrodka BuDo na rzecz pokoju na świecie. Podczas warsztatów Nir wprowadzi uczestników w odpowiedni stan umysłu -otwarty i gotowy do nauki nowych umiejętności. Nauczy, jak pozyskać umiejętności tworzenia wewnętrznej sfery mentalnej ciszy w niesprzyjających warunkach i działać wydajnie w sytuacjach stresu, zachowując stabilne emocje, dobry osąd i mentalną elastyczność. Pokaże, jak być wrażliwym i odczytywać emocje ludzkie, dzięki którym można stosować strategię łączenia i wpływania na nich we wszystkich sytuacjach życiowych.

Weź sprawy w swoje ręce, posiądź narzędzia do zwalczania swoich słabości i nastaw się na SUKCES!

Siła spokoju w sytuacjach konfliktowych - plan warsztatów:

Wstęp – prezentacja, demonstracja, dzielenie się drużynowe, film

Spokojny umysł – teoretyczne wyjaśnienie dowodów naukowych, przykłady i historie, trening w wyobraźni, ćwiczenia oparte o BuDo

Wydajność w stanach stresu – wyjaśnienie, demonstracje i ćwiczenia BuDo. Fizyczne narzędzia wpływające na stan mentalny.

Efektywna odpowiedź w danej chwili, adaptacja i mentalna elastyczność - teoretyczne wytłumaczenie, przykłady, sytuacje z prawdziwego życia, symulacje, ćwiczenia w grupie, historie

Przekraczanie przepaści – wyjaśnienia, pokazy, ćwiczenia z wykorzystaniem symulacji sytuacji życiowej, prezentacja przed klasą - wskazówki

Efektywna prezentacja – połączenie i wpływanie na widzów – szlifowanie kodów komunikacyjnych

Hiperaktywność, perfekcjonizm i lekarstwo BuDo - wyjaśnienia, konkretne przykłady, narzędzia zaradcze.

Eyal Nir – mistrz karate tradycyjnego, twórca programu BuDo-Way, uczeń znamienitego japońskiego mistrza i ojca karate tradycyjnego Hidetaki Nishiyamy. Współinicjator budowy ośrodka BuDo na rzecz pokoju na świecie.

Wiceprezydent Międzynarodowej Federacji Karate Tradycyjnego z siedzibą w Genewie, prezydent Federacji Karate Tradycyjnego Izraela.
6 Dan w karate tradycyjnym. Kilka razy na podium w krajowych i europejskich mistrzostwach.
Sędzia i trener z międzynarodowymi kwalifikacjami.
Biznes: manager marketingu i sprzedaży produktów hi-tec na rynku globalnym.
Wykładowca: angielski w biznesie; program BuDo-Way.

 

ikonakb

IWW. All rights reserved 2013.