PEELING OF THE HEART®

 prowadzi: Amun Brown

Planeta się zmienia, a nam ukazują się nowe możliwości. Nadchodzi ewolucja ludzkości i to jest TWÓJ czas na to, żebyś wyszedł poza iluzję podtrzymującą strach, poczucie braku wartości, wątpliwości oraz ograniczające ego, które nie pozwalają żyć Twoim prawdziwym JA. Na tych warsztatach będziemy rozmawiać o doświadczeniach Amuna w używaniu technik Matematyki Serca, specjalistycznej wiedzy Shannon dotyczącej Terapii Energetycznej oraz Dźwiękowej Terapii James’a opartej na Sercu, która przynosi wgląd oraz lepsze zrozumienie samego siebie, połączenia serce-zdrowie oraz korzystania z pełni swoich umiejętności. Nie możemy się doczekać, kiedy dołączysz do nas na ten pouczający i interaktywny warsztat korzystający ze zdumiewająco prostych narzędzi.

Matematyka Serca – Z badań wynika, że serce odgrywa w naszym życiu niespotykaną rolę, daleko wykraczającą poza to, co powszechnie wiemy. Czy wiedziałeś, że nasze serce emituje pola elektromagnetyczne, które zmieniają się zgodnie z Twoimi emocjami? Czy wiedziałeś, że pozytywne emocje przynoszą fizjologiczne korzyści Twojemu ciału? Czy wiedziałeś, że serce ma system neuronów pamięci zarówno krótko-, jak i długoterminowej, a wysyłane przez nie sygnały do mózgu mogą wpływać na nasze doświadczenia emocjonalne?

Obrazowanie – Mówimy o nim wtedy, gdy umysł przemawia do nas za pomocą obrazów. Obrazowanie wyraża wyższą mądrość naszych umysłów i tęsknotę naszych serc. Jest to naturalny sposób leczenia, pokazujący, jak umysł instruuje ciało. Doświadczenie obrazowania obejmuje to, co widzisz, czujesz, czym żyjesz i co wiesz. Możesz dostrzec obrazy w kolorze, czerni, bieli lub w odcieniach szarości. Możesz czuć emocje, jak: radość lub smutek, miłość lub gniew. Możesz fizycznie odczuć w swoim ciele delikatne mrowienie, nagły przypływ energii, napięcie lub rozluźnienie mięśni. Zdarza się, że możesz również usłyszeć dźwięki. Innymi słowy obrazowanie jest naturalnym prawdziwym językiem Twojego wewnętrznego życia.

Terapia Energetyczna – Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego negatywna osoba może zniszczyć Twój szczęśliwy nastrój praktycznie w jednej chwili? Czy zauważyłeś, że gdy jesteś przygnębiony, jedna piosenka może kompletnie odwrócić Twój nastrój? Odpowiedzią jest Energia! Wszystko w tym świecie jest energią – to znany fakt. Dla przykładu, nasze ciała są zbudowane z grup komórek i to wibracja energii wiąże je z sobą w solidną formę ciała. Na wibrację mają wpływ wszystkie pozostałe energie tego świata oraz naszego bezpośredniego otoczenia. Jeśli energia naszego otoczenia jest negatywna lub ciężka, wpłynie ona niekorzystnie na nasze ciała, tworząc stres, niepokój lub choroby. I odwrotnie: jeśli energia otoczenia jest spokojna i podnosząca na duchu, nasze ciała odpowiedzą na to pozytywnie i będą w zdrowym zbalansowanym stanie.

Terapia Dźwiękowa Oparta na Sercu - 528 herców jest częstotliwością uzdrawiającą, która tworzy harmonię wewnątrz serca, ciała, umysłu i duszy. Prawami fizyki naukowcy wykazali, że 528 nanometr światła promieniuje zielonożółtym światłem. Jest to kolor chlorofilu, który w naturze występuje w komórkach roślin. NASA dowiodło, że Słońce rezonuje w przybliżeniu z częstotliwością 528 Hz. Wiedząc, że nasze ciała są złożone w 75% z wody, efekt słuchania dźwięków, tonów i muzyki jest niezwykle ważny.

Korzyści uczestnictwa w warsztacie:

• Życie Oparte na Sercu pomoże Ci nauczyć się żyć tu i teraz oraz w każdej chwili pozwoli Ci poczuć się bardziej sobą.
• Stawanie się bardziej tym, kim naprawdę jesteś uwalnia od wewnętrznej niepewności, pozwalając Ci odnieść się do życia z większą nadzieją i pewnością. Zwiększone spełnienie i sukces są efektami tego procesu.
• Inspiracja: poprawienie umiejętności słuchania, skupienie się oraz użycie narzędzi, które dadzą Ci radość z Twojej pracy.
• Redukcja stresu oraz poczucia przytłoczenia: „Bądź proaktywny zamiast reaktywny”, „Kwitnienie nie oznacza tylko przetrwania” - wymaga nowych umiejętności oraz nowego podejścia. Dary Matematyki Serca, Energetycznej Terapii oraz Terapii Dźwiękowej zostały stworzone tak, aby pomóc nam proaktywnie zarządzać i efektywnie przezwyciężyć codzienne wyzwania naszego życia
• Staniesz się bardziej wytrwały, utrzymasz równowagę i pomyślnie osiągniesz swoje cele.
• Zdrowie i dobre samopoczucie – zrozumienie, jak prawidłowo dbać o siebie oraz zapewnić opiekę innym jest kluczem do pełnego sensu życia.
• Osiągnij harmonię i zwiększ produktywność. Zapewnimy Ci narzędzia potrzebne, aby żyć zbalansowanym harmonijnym życiem i równocześnie z łatwością spełniać swój życiowy cel i ambicje.
• Przywróć ciało z powrotem do prawidłowych wibracji, aby osiągnąć najlepsze rezultaty we wszystkim, co robisz.

IWW. All rights reserved 2013.