Siła do Zmian Organizacji (Warsztat dla Firm i Korporacji)

 prowadzi: Amun BrownW obecnych czasach stres stał się problemem społecznym numer jeden i najwyższą barierą do pokonania w drodze do osiągnięcia sukcesu. Ciągła presja i dynamicznie zmieniający się pędzący świat stworzyły środowisko, gdzie prawie każdy cierpi z powodu nadmiernego stresu. Dobrą wiadomością jest to, że możesz dokonać transformacji swojego stresu i radykalnie podnieść swoją formę.

Ten warsztat jest oparty na założeniu, że jeśli ludzie będą posiadali narzędzia do zarządzania swoim intelektualnym i emocjonalnym procesem (oraz reakcjami), staną się aktywnymi twórcami zdrowszej atmosfery w miejscu pracy, a nawet odzyskają witalność firmy tam, gdzie została utracona. Gdy tylko kluczowa liczba indywidualnych osób wewnątrz organizacji, drużyny, wydziału lub dywizji osiągnie nowy poziom mentalnego i emocjonalnego samozarządzania, wytworzą oni pęd, który będzie nie do zatrzymania. W efekcie organizacja stanie się bardziej wytrwała, szybciej się adaptująca, bardziej innowacyjna, bardziej produktywna i wydajna. I będzie lepszym miejscem do pracy.

Korzyści z Warsztatów HeartMath

Poznasz najnowszą, przełomową wiedzę na temat połączenia serce-mózg oraz dowiesz się, jak nasze emocje wpływają na powstawanie stresu. Zauważysz rezultaty spowodowane długotrwałym stresem w wielu kluczowych sferach swojego życia, wliczając w to zdrowie oraz kondycję w pracy.
Zrozumienie stresu pomoże ci czerpać korzyści z procesu, który może go zredukować, a w wielu przypadkach odwrócić jego negatywne skutki, prowadząc do sukcesu. Odkryjesz na nowo poczucie spełnienia, produktywności oraz motywacji w miejscu pracy.

Nauczysz się, jak używać wewnętrznego komputera i podręcznej technologii, która przyspieszy twoją naukę oraz pomoże ci dokonać zmiany na lepsze. Poznasz proste techniki HeartMath, które pomogą Ci zredukować fizyczne objawy stresu.

Nauczysz się, jak zmniejszyć poziom reaktywności, jaśniej myśleć oraz podejmować dobre decyzje pod presją.

Dowiesz się, jak aktywować oraz utrzymać postrzeganie „szerszej perspektywy” oraz jak generować innowacyjne pomysły i wprowadzać je w życie.

Poznasz innowacyjne strategie tworzenia silnego ducha wewnątrz firmy oraz elementy zdrowego i produktywnego nastroju w miejscu pracy.

Poznasz proste techniki budowania i podtrzymania wytrzymałych zespołów. Zdobędziesz innowacyjne narzędzia do tworzenia kreatywnych pomysłów i znajdowania dla nich praktycznych rozwiązań.

Poprawisz pracownicze relacje, zwiększając lojalność i produktywność firmy. Dostaniesz sprawdzone wskazówki, jak przeprowadzić bardziej wydajne i produktywne spotkania.

System HeartMath jest używany przez:
• Biznes, organizacje non profit, szpitale oraz pracowników służby zdrowia, którzy pragną poprawić kulturę środowiska w miejscu pracy oraz ograniczyć rosnące koszty opieki zdrowotnej.
• Policję, straż pożarną oraz zakłady poprawcze, które chcą, aby ich personel pracował efektywnie i zachowywał się stosownie do sytuacji, bez wyczerpujących efektów długotrwałego stresu.
• Szkoły, uniwersytety i agencje młodzieżowe, które chcą poprawić zachowanie uczniów oraz osiągnięcia akademickie przy równoczesnym obniżeniu stresu.
• Drużyny olimpijskie i zawodowi atleci, którzy pragną poprawić swoje osiągnięcia.
• Organizacje militarne szukające sposobu na zbudowanie odporności na stres oraz na zredukowaniu zespołu stresu pourazowego.

Cele programu
• Zwiększenie twojej osobistej wytrwałości oraz zasobów energii.
• Poprawienie umiejętności trzeźwego myślenia pod presją oraz dostrzegania adekwatnych rozwiązań problemów.
• Rozwinięcie umiejętności utrzymywania sytuacyjnej uważności.
• Zredukowanie symptomów osobistego i związanego z pracą stresu, jak m.in. przytłoczenie, frustracja, zmęczenie oraz zaburzenia snu.
• Poprawa czasu reakcji i koordynacji.
• Stworzenie odnoszącego sukcesy oraz harmonijnego środowiska biznesowego.
• Nauka prostych technik, aby pracować i żyć w spokoju i odprężeniu.

IWW. All rights reserved 2013.