Piotr Pałagin


Piotr PałaginLekarz homeopata, członek Stowarzyszenia Homeopatów Wielkiej Brytanii, psychoterapeuta, astrolog,seksuolog, doradca biznesu, coach, trener sukcesu, mag w siedemnastym pokoleniu. W 1988 roku ukończył II Moskiewski Instytut Medycyny, a w 1991 roku Radziecko–Amerykańską Akademię Psychoterapii. Odbył także kursy homeopatii pod kierunkiem profesor Popowej (Kijów, 1990), a w 2005 roku kursy w Stowarzyszeniu Homeopatów Wielkiej Brytanii.

 

 

JEST AUTOREM NASTĘPUJĄCYCH PUBLIKACJI:


Przygotowywana jest kolejna książka:  Dlaczego ludzie wracają do zdrowia? Wszystkie powyższe pozycje ukazały się również w języku polskim.

Piotr Pałagin prowadzi seminaria i wykłady organizowane w Rosji, Polsce, Austrii, Stanach Zjednoczonych i na Litwie. Tematyka tych zajęć obejmuje szerokie spektrum problemów z zakresu medycyny holistycznej, astrologii, homeopatii, irydodiagnostyki, psychoterapii, rozwoju duchowego, poszukiwań swojego prawdziwego „Ja” (według Gurdżijewa) oraz przezwyciężania mechanizmów psychosomatycznych, hamujących rozwój osobowości człowieka.

 

 

ZAJĘCIA ODBYWAJA SIĘ W SYSTEMIE TRÓJSTOPNIOWYM:


  1. STOPIEŃ  Tańce sufickie
  2. STOPIEŃ – Misteria „Gwiazdy Magów”
  3. STOPIEŃ – Niebieskozielona Magia

Od 1991 roku Piotr Pałagin pracuje jako terapeuta. Co roku przyjmuje około 3.500 pacjentów (konsultacja trwa okolo 1 godziny). Wieloletnie doświadczenie pozwoliło mu opracować zintegrowaną metodę terapeutyczną, która oddziałuje na cztery aspekty człowieka: fizyczny, eteryczny (energetyczny), astralny (podświadomy) i mentalny (świadomy). Dzięki tej metodzie Pałagin odnosi sukcesy w leczeniu chorób ciała i duszy. Przy pomocy zarówno tradycyjnych, jak i alternatywnych metod stawia diagnozę dotyczącą fizycznego, energetycznego i psychicznego stanu pacjenta. Następnie przeprowadza rozmowę terapeutyczną, dobiera odpowiedni lek homeopatyczny i prognozuje prawdopodobny przebieg kariery zawodowej pacjenta, jego relacji partnerskich i pracy nad rozwojem wewnętrznym. Głębia i powaga wymienionych procesów terapeutycznych zależy od potrzeb pacjenta. Konsultacja może ograniczyć się do postawienia diagnozy bądź dobrania leku homeopatycznego. Jeżeli jednak ktoś poszukuje duchowego rozwoju, konsultacja z Pałaginem pozwala mu zaktywizować procesy przebudzenia i krystalizacji świadomości i prawdziwego „Ja”.

 

Piotr Pałagin za najważniejsze uważa zrozumienie i uświadomienie sobie przyczyn, które doprowadziły do powstania procesów patologicznych, dysharmonii duszy i ciała, niepowodzeń, frustracji i wewnętrznej pustki. Człowiek może wyleczyć się z choroby pod warunkiem, że odnajdzie w sobie siłę, aby zlikwidować lub przynajmniej odmówić powielania nawyków, które doprowadziły go do choroby.

 

Wywiad z Piotrem Pałaginem w zwierciadło.pl:

Być kobietą, być mężczyzną - cz.1

Być kobietą, być mężczyzną - cz.2

Wywiad w Dzien Dobry TVN: kliknij tutaj

Wywiad w Radiu Merkury w Poznaniu: kliknij tutaj

 


 

E-mail do terapeuty: piotr.palagin@iww.pl

IWW. All rights reserved 2013.