Maria Maslennikova

 Maria Maselnnikova-Lekarz medycyny (specjalizacja interna i medycyna rodzinna), ukończyła Akademię Medyczną w Krasnodarze. Przez wiele lat pracowała w szpitalu i przychodni.

-Jest wielką znawczynią ziół, w swojej pracy wykorzystuje także przepisy słowiańskiej medycyny ludowej.

-Przebywała w Stanach Zjednoczonych, była asystentką Huldy Klark, u której boku zaznajomiła się z wiedzą dotyczącą wpływu toksyn i pasożytów na organizm człowieka.

-Ukończyła cykl szkoleń dotyczących badania kropli żywej krwi pod mikroskopem.

-Jest lekarzem z powołania, szuka różnych metod aby pomóc człowiekowi, kocha swoją pracę i pacjentów.

-Uważa że nie ma chorób beznadziejnych, zawsze jest szansa wyleczenia.

-Swoich pacjentów zapewnia, że ich nie opuści w drodze do odzyskania zdrowia.

 

Co może dla ciebie zrobić Maria Maslennikova?

 

Niezwykle dokładnie zdiagnozować organizm przy pomocy badania kropli żywej krwi.

Jak wygląda badanie?

Polega na bezbolesnym pobraniu kropli krwi z opuszka palca i natychmiastowej jej ocenie pod mikroskopem. Krew musi być żywa czyli zbadana do 20 minut po pobraniu, ponieważ później jej komórki zaczynają obumierać.

Co daje badanie?

Pozwala ustalić czy w organizmie bytują wirusy, bakterie, grzyby, czy pacjent cierpi na stany zapalne, zakwaszenie i jakie dokładnie choroby mu dolegają.

 

Natychmiastowo zacząć leczenie przy pomocy specjalnie dobranych ziół.

Mieszanki, które zapisuje lekarka są skuteczne w nawet bardzo poważnych stanach chorobowych, wielokrotnie następuje po nich cofniecie się nowotworu. Lekarka jest zwolenniczką teorii, że na stan organizmu ma ogromny wpływ obecność w nim pasożytów, jeden z nich powoduje stany nowotworowe. Zwalczenie pasożyta go przy pomocy ziół zapoczątkowuje w organizmie proces samoleczenia.

 

Przy pierwszym spotkaniu lekarka informuje w jaki stanie jest organizm pacjenta, ustala jak będzie przebiegać proces leczenia. Często daje gwarancję uleczenia, pod warunkiem że człowiek będzie się stosował do jej porad.

 

Co mówią o niej pacjenci?

Maria Maslennikova codziennie dostaje maile, telefony, listy od zadowolonych pacjentów. Ma udokumentowane uzdrowienia m. in z raka, astmy, alergii, chorób krwi, układu krążenia, problemów ginekologicznych.

Pacjenci cenią ją za dobroć, otwartość, szczerość. Nigdy nie ukrywa przed nimi prawdy o ich chorobach, robi wszystko aby doszło do całkowitego wyleczenia. 

IWW. All rights reserved 2013.