David Icke

David-Icke

David Icke urodził się 29 kwietnia 1952 roku w brytyjskim Leicester. „Przespał” szansę ukończenia szkoły i nigdy nie przystapił do ostatnich egzaminów. Od 15 roku życia poświęcił się karierze profesjonalnego futbolisty. Przez jej większość był nieświadomy choroby, która została później zdiagnozowana jako reumatoidalne zapalenie stawów, powodującej codzienne cierpienie, szczególnie w jego ostatnim sezonie futbalowym. Kariera Davida skończyła się dosłownie w noc ukończenia przez niego 21 lat.

Wiele zaskakujących zbiegów okoliczności lub „przypadków”, które opisuje w swoich książkach, poprowadziło Davida najpierw do kariery dziennikarza radiowego, potem telewizyjnego, prezentera sportowego w BBC i krajowego mówcę brytyjskiej Partii Zielonych. Te doświadczenia pomogły mu w uświadomieniu sobie, jak bardzo mainstreamowe media i polityka informacyjna zniekształcają i wypaczają obraz tego, co faktycznie dzieje się na świecie.

Napisał ponad dwadzieścia książek i podróżował po ponad pięćdziesięciu krajach świata, gdzie oddawał się poszukiwaniom prawdy i wykładał dla rzeszy odbiorców. Im bardziej świat przybliża się do wizji, które David Icke opisał w swoich dotychczasowych książkach, tym bardziej rośnie zainteresowanie jego poglądami. David Icke próbuje pokazać ludziom, że bez względu na to, jak źle i beznadziejnie sprawy się mają, ludzie mogą przeżyć i funkcjonować, jeśli nie poddadzą się i będą podążać we właściwym kierunku. Jego słowa głoszone są w taki sposób, aby zainspirował nas do bycia tym, czym faktycznie jesteśmy, aby otwierać bramy mentalnego więzienia, które sami sobie postawiliśmy, aby wejść w światło wolności.

IWW. All rights reserved 2013.